Nikon Fieldscope Monarch 82ED-A

Nikon Fieldscope Monarch 82ED-A

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Outdoorové vybavení
Dodavatel:Nikon
Cena:35846.00 Kč
Nikon Fieldscope Monarch 82ED-A 2,5 (50%) 20 hodnocení

Monokulár MONARCH Fieldscope je ideální pro každou venkovní aktivitu, je vodotěsný, odolný proti zamlžování, robustní a vhodný do každého počasí. Díky pokročilé apochromatické optické konstrukci s optickými skly ED (s extrémně nízkým rozptylem světla), která koriguje barevný rozptyl nejen pro červenou, modrou a zelenou barvu, ale rovněž pro fialovou barvu, získáte i v náročných světelných podmínkách ostrý obraz s vysokým kontrastem. Optimalizovaný zaostřovací systém zajišťuje různé rychlosti v jednom zaostřovacím tubusu – jemné zaostření pro vzdálené objekty a hrubší zaostření pro nedaleké objekty. To zajišťuje přesné ovládání s přirozeným pohybem. Těla monokulárů MONARCH Fieldscope se vyznačují odolností a robustností, které zaručují vynikající zážitky při libovolném použití monokulárů ve venkovním prostředí. > Optická konstrukce s korekcí zklenutí pole koriguje zklenutí zorného pole a zajišťuje rovnoměrnou ostrost obrazu až k okrajům, takže budete vždy mít v celém zorném poli jasný a ostrý obraz. > Systém nabízí různé rychlosti zaostřování zajišťující optimální použití zaostřovacího kroužku, což umožňuje rychlý přístup k jemnému zaostření vzdálených objektů a hrubšímu zaostření nedalekých objektů. < Jednoduché a optimalizované ovládání poskytuje vynikající mechanickou výkonnost. > Dusíková náplň zaručuje odolnost monokulárů MONARCH Fieldscope proti zamlžování a jejich konstrukce jsou také vodotěsné do hloubky 1 m po dobu až 10 minut. Průměr objektivu: 82 mm Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 5 m Průměr filtrového závitu: 86 mm(P = 1) Délka: 334 mm (pouze tělo) Výška × šířka: 112 × 108 mm Hmotnost:1 640 g Odolnost proti vodě: Monokulár fieldscope: Vodotěsné tělo odolné proti zamlžování (do hloubky 1 m po dobu 10 min, plněné dusíkem). Výrobek NENÍ určen k použití pod vodou.


 • Focus Freefocus 7x50
  Focus Freefocus 7x50

  Dalekohled Focus Freefocus 7x50 je snadno použitelný dalekohled odolný proti dešti, který jsou zvláště vhodný v případě, kdy..

  1972.00 Kč
 • Trespass ARTILARY - SIGHTING COMPASS
  Trespass ARTILARY - SIGHTING COMPASS

  Kompas od značky Trespass Vám pomůže se správnou orientací i v tom nejhorším terénu.Kompas je možno připevnit díky kovovému úchytu...

  156.00 Kč
 • Nádobí GSI Bugaboo base camper small
  Nádobí GSI Bugaboo base camper small

  Nádobí GSI Bugaboo base camper small vede narozdíl od ostatních o 25% více tepla a kvalita technologické výroby zaručí dlouhou životnost..

  1689.00 Kč
 • Silikonová skládací miska ARMY 550ml
  Silikonová skládací miska ARMY 550ml

  Praktická skládací miska k snadnému přenášení, vhodná pro outdoor využití. Miska je zhotovena ze silikonu neobsahujícího BPA, tedy je..

  257.00 Kč
 • Silikonový skládací kelímek ARMY 200ml
  Silikonový skládací kelímek ARMY 200ml

  Praktický skládací kelímek k snadnému přenášení, vhodný pro outdoor využití. Kelímek je zhotoven ze silikonu neobsahujícího BPA, tedy..

  201.00 KčVybavení pro: Kompasy a buzoly V sekci sport | outdoorové vybavení je možné objevit nikon fieldscope monarch 82ed-a!
© 2021 Kontakt