HLT, JASMINE VI Sestava Do Ložnice, Dekor Arctic Pine

HLT, JASMINE VI sestava do ložnice, dekor arctic pine

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Cena:18300 Kč
HLT, JASMINE VI sestava do ložnice, dekor arctic pine 3,25 (65%) 22 hodnocení

Ložnice je místo, kde byste se měli cítit pohodlně, uvolněně a bezpečně. Ale jak takovéhó cíle dosáhnout? Elegantní Jasmine v dekoru arctic pine tohle vše nabízí na stříbrném podnose. Důležitou součástí celé sestavy je prostorná šatní skříň se zrcadlem a samozřejmě manželská postel, která nabízí dvě varianty velikostí. K posteli jsou také dva noční stoly a velká komoda s celou celou řadou řešení. Postel dodáváme bez matrace - pro tuto postel jsou vhodné pouze matrace v dřevěnem rámu - v naší nabídce HELVETIA LUX, HELVETIA KOMFORT, HELVETIA PLUS, HELVETIA). Samostatný rošt není potřeba. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a PVC, které je velmi odolné vůči mechanickému poškození (př. poškrábání), krátkodobému působení vody a slunečnímu záření (nebledne). Sestavu Jasmine lze zakoupit i dalších barevných dekorech - TADY.


 • MBR, LA COSTA sestava do ložnice, bíláořech baltimore
  MBR, LA COSTA sestava do ložnice, bíláořech baltimore

  dekor ČERNÝ/OŘECH BALTIMORE, BÍLÝ/OŘECH BALTIMORE, postel včetně roštu, bez matrace, vyrobeno z kvalitní laminované dřevotřísky,..

  33900 Kč
 • DGT. DENTRO ložnice
  DGT. DENTRO ložnice

  Moderní sestava do ložnice Dentro vám pomůže vytvořit místnot plnou klidu a pohody. Veškerý nábytek z kolekce je vyrobený z kvalitního..

  28400 Kč
 • ICK LIBERA Ložnice
  ICK LIBERA Ložnice

  dekor SAN REMO SAND/ČERNÝ LESK, postel bez roštu, bez matrace, vyrobeno z kvalitní laminované dřevotřísky, lze zakoupit matraci 200x160 cm..

  19900 Kč
 • ICK CHELIOS Ložnice
  ICK CHELIOS Ložnice

  dekor DUB SONOMA TRUFLA / BÍLÝ LESK, vyrobeno z kvalitní laminované dřevotřísky, ložnice umožňuje vytvoření vlastní sestavy nábytku,..

  20200 Kč
 • GLM, LAMIA minimalistická sestava do ložnice
  GLM, LAMIA minimalistická sestava do ložnice

  Lamia je sestava do ložnice pro lidi, kteří mají rádi kombinaci jednoduchého moderního designu a funkčnosti. Sestava disponuje..

  21000 KčVybavení pro: Ložnice V sekci dům zahrada | nábytek je možné objevit hlt, jasmine vi sestava do ložnice, dekor arctic pine!
© 2021 Kontakt